Кафедра туристичного та готельного бізнесу

Педагогічний колектив кафедри проводить науково-дослідну роботу з актуальних напрямків розвитку туристичної сфери, особливу увагу приділяючи розвитку даної галузі в Україні.

До наукової роботи кафедри залучаються студенти, котрі приймають активну участь у наукових конференціях, з’їздах та круглих столах за профілем кафедри.

Детальніше...

«Життя без мандрівок сумне й нецікаве».
Подорожуй з нами від фантазій  Жюля Верна до реальності ХХІ століття!

Туристична галузь України, що перейшла  на ринкові засади функціонування, динамічно розвивається з року в рік. Особливої актуальності питання розвитку готельного та туристичного обслуговування набуло в зв’язку з підготовкою до проведення в Україні Євро-2012. Розуміючи всю перспективність та  важливість розвитку туристичної та готельної галузі наш університет не залишився осторонь.

Детальніше...

Офіційний сайт кафедри

Колектив науково-педагогічних працівників кафедри туристичного та готельного бізнесу забезпечує освітні послуги за напрямом підготовки «Туризм» і спеціальністю «Туризмознавство».

Фахівці туристичної та готельної галузі – організатори туристичної діяльності, екскурсоводи користуються постійним попитом на ринку праці, мають можливість отримувати високу заробітну плату, спілкуватися з цікавими людьми, розвивати і удосконалювати свою професійну майстерність.

Детальніше...