Екзаменаційну комісію очолив фахівець у галузі оздоровчого харчування, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Державної установи «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва» Віталій Корзун.

До складу комісії увійшли: завідувачка кафедри, д.т.н., доцент Олександра Нєміріч, д.т.н., професор Наталія Фролова, к.т.н., доцент Наталія Ющенко.

Здобувачі, опанувавши технології Аюрведи, представили свої наукові розробки страв і напоїв для конституцій (дош) людини - Капха, Пітта, Вата, щоб підтримувати їх рівновагу: паштети на основі бобових, масляні пасти, соуси з прянощами, теплі салати із сиром тофу, чапаті, аюрведичні борошняні кондитерські вироби та коктейлі, фітоджеми з природними цукрозамінниками, хумус.

Комісія відзначила високий науково-професійний рівень підготовки здобувачів, які на високому рівні опанували принципи складання рецептур аюрведичних харчових продуктів та основи організації аюрведичного харчування.

За підсумками захистів усі магістранти-аюрведисти отримали позитивні оцінки.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції вітає своїх магістрів з технологій аюрведичних харчових продуктів і бажає не зупинятися на досягнутому!