26 лютого 2020 року – особливий день для факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, який по-родинному тепло прощався зі 152 випускниками магістерських освітніх програм «Технології в ресторанному господарстві», «Технології аюрведичних харчових продуктів», «Готельна і ресторанна справа», «Туризмознавство» денної та заочної форм навчання.

Кожна урочиста церемонія вручення дипломів – подія, яку старанно організовують, щоб подарувати гарний настрій і яскраві спогади випускникам, разом пригадати роки, сповнені відкриттів, здобутків, перемог.

По-батьківськи щиро вітав магістрів із здобуттям другого рівня вищої освіти декан факультету Віктор Федорович Доценко. Багато теплих слів прозвучали для випускників від завідувачів кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірини Ярославівни Антоненко й кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександри Володимирівни Нєміріч, заступників декана з навчальної роботи Наталії Петрівни Бондар і Віти Валентинівни Цирульнікової, а також заступника декана по роботі зі студентами Олени Михайлівни Тищенко.

За факультетською традицією подяками декана були відзначені відмінники навчання (дипломи з відзнакою отримали 26 випускників), переможці студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт Лілія Бєдусенко, Дар’я Осітнянко, Поліна Єфимович, іменні стипендіати, активні учасники заходів випускових кафедр і факультету, талановиті вокалісти, актори і лауреати університетських конкурсів. Пам’ятні дарунки із символікою факультету отримали представники студентської ради факультету – голова спортивного сектору Олег Ковальчук і голова студентської ради гуртожитку Ілля Солтис, а також Ігор Радько, відмінник навчання, староста групи, яка у 2016 р. стала Кращою на факультеті та зайняла 3 місце в університеті, організатора та ідейного натхненника Кулінарного конкурсу серед магістрів «Смачно. FEST» 2019.

Фотокниги зі світлинами про найкращі спогади студентського життя і особливу відзнаку – срібний знак декана Віктор Доценко вручив: голові студентської ради факультету 2018-2019 н.р., заступнику голови студентської ради 2016-2018 рр., сценаристу, режисеру, актору і вокалісту факультетських свят, лідеру студентства Віталію Євстаф’єву, заступнику голови студентської ради факультету 2018-2019 н.р., голові культурно-масового сектору 2016-2018 рр., тричі лауреату університетського Фестивалю-конкурсу української пісні Вікторії Новіковій, голові інформаційного сектору студентської ради факультету 2018-2019 н.р., фотографині і контент-менеджерці факультету Ірині Зайцевій.

Це «тріо» організовували й брали активну участь у наймасшабніших подіях, формували та розвивали бренд-іміджу факультету, були відданні цінностям та ідеалам студентського самоврядування.

Непідробними емоціями були пронизані прощальні слова випускників –Віталія Євстаф’єва і відмінниць навчання Катерини Краснощокової, Вікторії Новікової, Яни Разумей, які ділилися спогадами зі студентського життя, дякували викладачам й адміністрації факультету, своїм друзям і особливо батькам.

Вітали випускників і гостей у залі драйвовими номерами танцювальний колектив «HRTB family» і двічі переможець університетського фестивалю танцю «NUFT DANCE FEST» Вадим Агеєв, а також талановиті вокалісти-випускники Ігор Радько, Катерина Краснощокова, Вікторія Новікова і Олександр Кузьменко з надзвичайно чуттєвими піснями про батьків і для батьків, від яких стояли сльози в очах у всіх присутніх.

Зворушливе і хвилююче свято завершившись традиційним виконанням гімну факультету, й серця всіх присутніх бились в єдиному жовто-зеленому ритмі. На згадку про цей особливий день залишаться спільні фото біля святкової факультетської фотозони, сцени актової зали, стели й на сходах головного корпусу університету.

Вітаємо, магістри факультету ГРТБ! Знайте, у Альма матер вас завжди чекають!