14 травня відбувся фінал Міжнародного кулінарного марафону, організованого партнером кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв нашого університету – Разградською філією Русенського університету «Ангел Кънчев» (Болгарія).

Захід проводять вже вп’яте з нагоди святкування Дня Європи, але цьогоріч в умовах карантину вперше віртуально. Традиційно відкрив Марафон ректор Русенського університету, професор Христо Белоєв. У вітальному слові він окремо наголосив, що така активна участь молоді з України, а саме нашого університету і факультету, виводить цю подію на якісний міжнародний рівень.

Участь в онлайн-фіналі брали понад 70 гостей з Болгарії і України, а свої кулінарні шедеври представив 31 учасник, з яких 20 – це студенти нашого факультету: 13 представників кафедри готельно-ресторанної справи і 7 представників кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції.

Гастрономічні новинки від наших студенів – авокадова панна котта з манговим соусом, вишукані тарти і самбук у стилі модерн, ніжні мусові тістечка, бісквітний торт з малиновим конфі, авторський шоколадний фондан із карамелізованими фруктами і морозивом у фритюрі, легкий і корисний салат, оригінальне поєднання телятини з помідорами і кавуном, запечений лосось з овочами гриль і ніжним соусом на основі трюфельної пасти і сиру “Філадельфія” з додаванням соку буряку, національні вареники у сучасній інтерпретації, оформлені з елементами національної символіки, страви за техніками експериментальної кухні, наукові розробки з використанням квітів кульбаби і навіть культури нової селекції щавнату.

Фото- і відео презентації конкурсних страв оприлюднено на офіційних сторінках випускових кафедр у соціальній мережі Facebook.

14 травня у прямому ефірі наші студенти на високому рівні представили свої страви і кулінарні вироби, відповідали англійською і російською мовою у режимі відеозв’язку або у чаті на питання болгарських колег. Приємно було викладачам Русенського університету почути болгарську мову від одного з наших студентів. Це студент 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Іващенко Артем, який мав нагоду вивчити її під час закордонної практики на базі готельних підприємств Болгарії, яку організовує кафедра для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня.

Всі учасники Кулінарного марафону отримають сертифікати міжнародного зразка. Не можемо не написати про соціальну ініціативу, гідну для наслідування організаторів Марафону. До участі були запрошені мешканці Разградського будинку для осіб похилого віку.

Ми дякуємо організаторам – адміністрації Русенського університету, зокрема, ректору, професору Христо Белоєву, професорам Станці Дамяновій і Генчо Попову, і шановним ведучим – Наді Цаневій, Цветі Куцаровій, Іліяні Ніколовій та Іліні Івановій.

В умовах національного карантину це був унікальний досвід віртуальної академічної мобільності, формування спільного українсько-болгарського освітнього простору для обміну знаннями та ідеями.

Сподіваємось, участь у Кулінарному Марафоні стане прекрасною традицією для нашого факультету і випускових кафедр.