З ініціативи декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, професора Доценка Віктора Федоровича було організовано онлайн-зустріч «ЄВІ на 200 балів» для здобувачів 4 курсу із завідувачем кафедри іноземних мов професійного спрямування Оленою Миколаївною Галинською.

Відбулося 3 сесії на платформі Zoom зі студентами спеціальностей факультету – «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм», на яких були присутні не тільки студенти, а й викладачі, завідувачі кафедр і представники деканату для підсилення профорієнтаційної компоненти онлайн-заходу.

Під час зустрічі Олена Миколаївна ознайомила присутніх здобувачів із форматом ЄВІ з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської мови) – тестуванням, яке складається з 2-х частин, «Читання» і «Використання мови», видами завдань, рекомендувала навчальні підручники і оптимальні способи для самопідготовки до ЄВІ рівня B1-B2.

Олена Миколаївна нагадала нашим студентам, що пройти пробні тести, розроблені викладачами кафедри іноземних мов професійного спрямування, можна у будь-який зручний час на платформі дистанційного навчання

http://cde.nuft.edu.ua/course/index.php?categoryid=554

Заступник декана з навчальної роботи Цирульнікова Віта Валентинівна відповіла на питання щодо особливостей реєстрації на ЄВІ, які вже виникли у студентів на цьому етапі, запевнила їх, що сумлінна підготовка – запорука успішного складання іспиту, і наголосила, що важливо дотримуватися термінів вступної кампанії. Зі словами підтримки до студентів звернулися також завідувачі випускових кафедр і присутні викладачі.

Дякуємо Олені Миколаївні за формування іншомовної комунікативної компетентності наших здобувачів для успішного складання ЄВІ, Віті Валентинівні – за ґрунтовні рекомендації, які допоможуть під час реєстрації, присутнім викладачам кафедри – за мотивацію студентів до здобуття магістерського рівня вищої освіти!

Шановні студенти 4 курсу, реєстрація на ЄВІ триває! Будьте впевнені у собі та своїх здобутих знаннях, не зволікайте – реєструйтеся!