30 травня відбувся онлайн-День відкритих дверей НУХТ, який, враховуючи карантинні обмеження, цього разу відбувався у форматі прямого ефіру на каналі в Instagram та відеоконференцій на сервісі ZOOM.

Докладно про наш навчальний заклад розповіла учасникам заходу начальник відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Олена Подобій.

Про цьогорічні правила прийому до закладів вищої освіти, умови вступу до нашого вишу та особливості цьогорічної вступної компанії йшлося у виступі директора Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Ігоря Житнецького.

Студентське дозвілля, спорт, гуртожитки, академічну мобільність презентував голова студентської ради університету Олександр Висоцький. Після його виступу відбувся вже традиційний під час днів відкритих дверей розіграш призів від студентської ради для учасників заходу, що зареєструвалися для розіграшу.

Далі усі охочі могли приєднатися до спілкування з деканами факультетів, директорами навчально-наукових інститутів, завідувачами і викладачами випускових кафедр під час відеоконференцій.

Яскравою презентацією зустріли ми наших вступників на відеоконфереції від факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Завідувачка кафедри технології ресторанної та аюрведичної продукції Олександра Володимирівна Нєміріч, доцент кафедри готельно-ресторанної справи і заступник декана Наталія Петрівна Бондар, доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Віталіївна Мірзодаєва презентували спеціальності, за якими здійснюється кваліфікована та якісна підготовка на нашому факультеті.

Заступник декана та відповідальний секретар приймальної комісії Віта Валентинівна Цирульнікова і відповідальна за профорієнтаційну роботу Віра Ігорівна Зуйко докладно відповіли на всі питання абітурієнтів.

А всім, хто не встиг приєднатися до заходу і задати свої запитання, або у кого питання виникли після його завершення, рекомендуємо слідкувати за нашими анонсами на офіційному сайті університету та наших сторінках у соціальних мережах – адже попереду ще не одна зустріч.

Бажаємо усім випускникам шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів успішного складання ЗНО і вступу на омріяну спеціальність!