Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на запрошення випускниці кафедри і проджект-менеджера «International Hospitality Awards» Тетяни Калініченко відвідали серію онлайн-заходів для представників сфери HoReCa.

Засновником і організатором премії виступає Клуб готельєрів та рестораторів «Hoteliero», також серед проектів компанії – Національна ресторанна премія «СІЛЬ», Creative Chefs Summit, BAROMETER International Bar Show.

Під час карантину «Hoteliero» ініціювала вебінари на актуальні для професіоналів індустрії гостинності теми для обміну досвідом, знаннями і консолідації готельєрів і рестораторів у цей непростий час.

Здобувачі 3 курсу у рамках вивчення дисципліни «Барна справа та організація роботи сомел’є» долучилися до Zoom-конференції «Бар. Що далі?» і «Крафт. Шлях до бару» від Barometer International Bar Show. Модератором зустрічей був засновник Barometer Андрій Скіпьян, а серед запрошених гостей – власники барів та бар-менеджери, які ділилися власним досвідом щодо подолання кризи та обговорювали, яке майбутнє чекає барну індустрію.

Активну участь в онлайн майстер-класах від фуд-фотографа Олександра Сляднева «11 секретів крутого кадру в фуд-фотографії» і «Секрети зйомки відеорецептів» на платформі Zoom здобувачі брали у рамках вивчення дисципліни «PR-технології в готельно-ресторанному господарстві». Лектор поділився рекомендаціями щодо побудови композиції, підбору колірного рішення для страви, створення цікавого кадру, зйомок і оброблення фото, монтажу відеорецептів, особливостей підготовчих етапів.

Тепер наші студенти знають не тільки, як приготувати вишукані ресторанні страви, а і як забезпечити їхню якісну візуалізацію у соціальних мережах Instagram і Facebook, створювати якісний контент для залучення нових гостей у заклади ресторанного господарства.