Літо-2020 для викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу відзначилося продуктивною роботою над вдосконаленням педагогічної майстерності. Зокрема, доценти Тетяна Мірзодаєва і Юрій Сологуб успішно пройшли онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО України на тему «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму та державного управління».

Організаторами стажування виступили Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща), Львівський державний інститут економіки і туризму (Україна) та Академія міжнародних програм практик і стажувань «PROFI STUDY&WORK» ГО «Освітній ресурсний центр».

Метою онлайн-стажування було ознайомлення з європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки, туризму, державного управління у Європейському Союзі, зокрема Польщі.

Найкращі спікери поділилися цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачало ряд онлайн-конференцій з можливістю дискусії. Цікаві теми, топові лектори, приємна аудиторія. Викладачі отримали нові теоретичні знання, опанували новітні унікальні методики, поглибили досвід викладацької діяльності, обмінялися корисною інформацією із зарубіжними колегами та зав’язали нові наукові зв’язки.

Після завершення стажування викладачі отримали сертифікати про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи).