9 листопада 2020 року за ініціативи старшої викладачки кафедри туристичного та готельного бізнесу Уляни Ситайло відбувся вебінар менеджера з продажів і розвитку бізнесу на ринках СНД, Східної Європи та Ізраїлю JA Resorts&Hotels (ОАЕ) Анастасії Коваленко. Тема зустрічі –  «Туристичний бізнес vs COVID-19: досвід Дубаї».

Послухати професіонала з великої літери зібралися понад 60 осіб, серед яких здобувачі 1-4 курсів спеціальності «Туризм», викладачі, а також колеги з коледжів НУХТ. Позаяк масштаб професійних обов’язків запрошеної спікерки поширюється на усе портфоліо JA Resorts&Hotels, до складу якого входять 10 готелів, серед яких 7 розташовані в Об’єднаних Арабських Еміратах, 2 – на Сейшельських островах та 1 – на Мальдівах.

Також варто відзначити багатий професійний досвід Анастасії, зокрема, роботу у таких презентабельних готелях міжнародних мереж як Marriott Hotel Al Jaddaf (5*), Courtyard by Marriott Al Barsha (4*), Movenpick Ibn Battuta (5*).

У ході вебінару порушувалися питання впливу карантинних обмежень на туристичний потік, функціонування місцевих готелів Дубаї, а також співпраці з міжнародними партнерами. Спікерка розповіла про активні маркетингові заходи, що впроваджуються як на місцевому, так і національному рівні для відновлення туризму. Також відзначила, що у Дубаї усі сумлінно дотримуються санітарно-протиепідемічних вимог, що дає змогу продовжувати невпинну роботу усіх учасників туристичної та готельної індустрії у Дубаї навіть у період посиленого карантину.

Захоплююча доповідь спікерки надихнула зацікавлених слухачів на активну бесіду у режимі «питання-відповідь». Учасників цікавило усе, починаючи від мотивів Анастасії переїхати до Дубаї, її перших вражень від абсолютно іншої культури, і закінчуючи її планами на майбутнє та особистими порадами для майбутніх спеціалістів.

Наприкінці, спікерка отримала численні позитивні відгуки та подяки від вмотивованих здобувачів! Викладачі кафедри і здобувачі освіти щиро вдячні фахівцю за участь у вебінарі!