Menu

 Цифрова грамотність для сучасних українських студентів – це здатність працювати індивідуально або колективно, використовуючи ресурси і системи, що відповідають за оцінювання інформації, отриманої через медіа-ресурси, і використовувати її для вирішення проблем або здобуття знань. Детально про це викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування та здобувачі освіти НУХТ ознайомилися на вебінарі від Міжнародного освітнього центру «Dinternal Education», присвяченому саме такому поняттю, як цифрова грамотність.

Використання таких програм як Microsoft та IC3 – це використання цифрових технологій, інструментів комунікації або мереж для отримання доступу до інформації, управління нею, її інтеграції, оцінювання і створення для функціонування в сучасному суспільстві.

Введене поняття цифрової грамотності визначає, які ж навички і уміння повинна мати людина, аби її можна було назвати всеобізнаною в даному сенсі.

До знайомства з цими програмами були залучені здобувачі перших і других курсів, магістри та аспіранти. Дехто навіть долучав своїх рідних. Після отриманої інформації майже кожний дійшов висновку, що володіючи цифровою грамотністю, у людини з’являється більше шансів на працевлаштування. Більше шансів на підйом кар’єрними сходами, а головне – необмежене відстанню спілкування з рідними, адже це так важливо у нас час.