Menu

 З 8 по 15 лютого на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулися неперевершені захисти кваліфікаційних робіт здобувачів денної та заочної форми навчання спеціальності «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Технології в ресторанному господарстві».

Хоча карантинні обмеження, пов’язанні з Covid-19 ще тривають і перешкоджають захисту кваліфікаційних робіт у альма матер, проте не завадили здобувачам представити свої роботи на високому рівні та розкрити теми у повній мірі.

На розгляд Екзаменаційної комісії були подані 40 кваліфікаційних робіт різних типів закладів гостинності: ресторанів, кафе-кондитерських, моно-кондитерських, молодіжних кафе, кафе сімейного типу та кафе загальних типів, дитячих кафе та навіть снек-бару з розширенням асортименту алкогольних коктейлів та удосконаленням інноваційної кулінарної продукції різноманітного асортименту.

Комісія до складу, якої увійшли: головний науковий співробітник ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва Національної академії медичних наук України», доктор медичних наук Віталій Корзун (голова), завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, докторка технічних наук Олександра Нєміріч, доцентка цієї ж кафедри, кандидатка технічних наук Ірина Силка, старша викладачка Олена Матиящук, настільки була вражена блискучими захистами магістрів, що оцінила їх роботи на високому рівні – з 40 випускників 21 отримав «відмінно». Найкращими комісія визнала доповіді Тетяни Бережної, Марини Букші, Ірини Іскандарової. Рівнем знань вразили не тільки відмінники, але й інші здобувачі – Олег Волчецький (заочна форма навчання) ґрунтовно підійшов до розкриття теми «Удосконалення технології борошняних кондитерських виробів зі впровадженням системи менеджменту якості і безпечності НАССР у закладах ресторанного господарства». Здобувач розкрив її не лише з практичної точки  зору, а й завдяки своїй науковій керівниці, доцентці кафедри, к.т.н. Вірі Зуйко надав роботі науковості та виділив новизну роботи й актуальність.

Також 11 магістрантів змогли відстояти свої кваліфікаційні роботи на оцінку «добре» та 8 здобувачів захистились на оцінку «задовільно».

Виконали вимоги освітньо-професійної програми на «відмінно» і отримають диплом із відзнакою здобувачки денної форми навчання Тетяна Бережна, Ірина Іскандарова, Альона Філіппова, Марина Букша, Дарина Юрченко та заочної форми Світлана Кравчук, Віктрія Попович, Анжела Попович, Юлія Демків.

Колектив кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції вітає всіх своїх випускників з отриманням освітнього ступеня «магістр» ОПП «Технології в ресторанному господарстві» й бажає своїм вихованцям успіху в подальшій їх діяльності, а проекти, які вони з гордістю та впевненістю представляли й відстоювали на кафедрі, втілити у життя!