Menu

 На кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції 15 та 16 лютого відбулися довгоочікувані захисти кваліфікаційних робіт освітньо-професійної програми «Технології аюрведичних харчових продуктів».

В умовах впровадженого на час карантину дистанційного навчання, захисти відбувалися у форматі відеоконференції за допомогою Zoom-платформи. Роботи були подані вчасно на кафедру та супроводжувалися мультимедійним забезпеченням.

Екзаменаційну комісію очолив фахівець у галузі оздоровчого харчування, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва» Віталій Корзун. До складу комісії увійшли завідувачка кафедри, д.т.н., доцентка Олександра Нєміріч, д.т.н., професорка Наталія Фролова, к.т.н., доцентка Наталія Ющенко.

Цьогоріч здобувачі ОПП «Технології аюрведичних харчових продуктів» удосконалювали гарячі напої згідно з конституціями людей, розширювали асортимент борошняних кондитерських і хлібобулочних виробів та сухих сніданків.

Комісія відзначила не лише високі знання здобувачів у обраних тематиках досліджень і теоретичну «підкованість» у питаннях, а й практичну обізнаність, оскільки деякі здобувачі працюють у цій сфері та мають на меті пропагувати аюрведичне харчування серед населення не лише України, а й світу.

За результатом захистів кваліфікаційних робіт усі магістранти отримали позитивні оцінки.

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції вітає своїх магістрів із технологій аюрведичних харчових продуктів і бажає творчого успіху та креативного мислення!