Menu

 Однією з глобальних цілей сталого розвитку, затверджених у 2015 році на саміті ООН, є забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення до навчання впродовж усього життя для всіх.

Старший викладач кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Ігор Устименко пройшов онлайн-навчання по програмі підвищення кваліфікації  «Медіаграмотність для освітян» на платформі «Prometheus» з метою професійного розвитку з питань медіаграмотності та ефективного планування навчального процесу.

Згідно з програмою онлайн-курсу викладач був ознайомлений з поняттями медіаграмотності; впливом медіа на суспільство; завданнями та ресурсами медіаосвіти; основами авторського права; правилами спілкування в соціальних мережах; формуванням іміджу навчальних закладів, використовуючи відкриті ресурси; допомогою здобувачам долати небезпеки кібербулінгу.

Під час підвищення кваліфікації Ігор Устименко набув нові медіаосвітні компетентності та знання, які будуть використані для формування позитивного іміджу Національного університету харчових технологій.