Menu

 У межах 87-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» кафедра іноземних мов професійного спрямування створила для молодих науковців чудову можливість подискутувати на актуальні наукові питання іноземними мовами, взявши участь у двох секціях. Вражаюча кількість учасників цього року – 74 автори тез доповідей, 22 доповідача!

Переможцями у секції  «Харчові технології та екологія» стали:

1 місце – Ірина Гулєвата (факультет біотехнології та екологічного контролю)
2 місце – Денис Крисанов (Навчально-науковий  інститут харчових технологій)
3 місце – Валерія Мостова Віталіївна (факультет біотехнології та екологічного контролю) і Тетяна Потапко (Навчально-науковий інститут харчових технологій)

Переможцями секції «Сфера послуг, проблеми перекладу та плагіат» стали:

1 місце – Анастасія Нікітюк (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу)
2 місце – Катерина Сотник (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу) і Марія Борова (факультет біотехнології та екологічного контролю)
3 місце – Іван Тимченко (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого)

Найкраща презентація – Антон Бех (Навчально-науковий інститут економіки і управління)

Студенти-науковці вразили зацікавленістю актуальними науковими темами, ґрунтовними та гарно підготовленими доповідями, активною участю у обговоренні доповідей, оцінюванні виступів і вмотивованістю.

Викладачі допомагали спрямовувати наукову дискусію в цікаве русло, оцінювати доповіді та заохочувати юних науковців до плідної роботи.

Бажаємо успіхів у науковій кар’єрі!