Menu

Студенти нашого факультету вже другий рік поспіль беруть участь у міжнародному Кулінарному марафоні. Організатори віртуального заходу – Разградська філія Русенського університету «Ангел Канчев» (Болгарія) за сприяння асоціації «Європейський напрям» (м. Велико Тирново, Болгарія).

Цьогоріч марафон проходив під галом «Фермерські продукти та здорове харчування – в контексті плану відновлення Європи», а учасники традиційно представляли рецепти своїх кулінарних шедеврів з фото- і відео-презентаціями.

28 квітня відбувся віртуальний фінал, до якого долучилися викладачі наших випускових кафедр готельно-ресторанної справи, технології ресторанної і аюрведичної продукції, а студенти презентували міжнародній академічній спільноті свої конкурсні страви англійською мовою.

Участь в онлайн-заході взяли понад 70 гостей, серед яких 16 учасників – це студенти нашого факультету: 10 – кафедри готельно-ресторанної справи, 6 – технології ресторанної і аюрведичної продукції.

Наші здобувачі вищої освіти, від першокурсників до магістрантів, натхненно і на високому теоретичному рівні представили свої авторські страви, приготовані з локальних продуктів, рецептури яких розроблені з дотриманням рекомендацій здорового харчування.

Це і національні страви української кухні, вареники зі сметаною, ліниві вареники, деруни і борщ у фьюжн трактуванні, житньо-пшеничний хліб на заквасці з насінням соняшнику, гороховий крем-суп з копченою грудинкою і грінками, млинцевий торт з декоруванням у стилі карвінгу, веганські млинці на рисовому борошні і гречаному молоці, а також серія низькокалорійних весняних десертів від наших юних кондитерів – полуничний мусовий кейк, полуничний тарт, міні-павлова, чізкейк у склянці з полуницею і насінням льону у стилі модерн.

З фото- і відео презентаціями конкурсних страв ви можете ознайомитись на офіційних сторінках у мережі Facebook кафедри готельно-ресторанної справи https://www.facebook.com/hrtb.official і кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції https://www.facebook.com/kafedratrap.

Наші студенти вміють і люблять розробляти та готувати ресторанні страви, то ж вражали журі оригінальністю рецептур і поєднанням компонентів, обізнаністю з особливостями сучасних технологій, якістю виконання, апетитністю, естетичністю, креативністю і власним стилем в оформленні. Кожен учасник компетентно обґрунтовував вибір сировини з цінним нутрієнтним складом, що визначає healthy-спрямування готових страв, які можуть стати окрасою меню трендових закладів ресторанного господарства.

Всі учасники марафону отримають сертифікати про участь у міжнародному конкурсі. Наші студенти активно долучилися до участі за підтримки в.о. декана факультету ГРТБ Віти Валентинівни Цирульнікової, заступника декана факультету по роботі зі студентами Олени Михайлівни Тищенко, завідувачів випускових кафедр – Лариси Олександрівни Шаран (готельно-ресторанної справи), Олександри Володимирівни Нєміріч (технології ресторанної і аюрведичної продукції), заступника завідувача Віри Ігорівни Зуйко і наукових керівників з числа викладачів, які допомагали студентам з підготовкою і презентацією: професор Тетяна Анатоліївна Сильчук, доценти Оксана Миколаївна Кирпіченкова, Ольга Сергіївна Пушка, старший викладач Аліна Володимирівна Ковтун, асистенти Артем Олегович Ущаповський, Світлана Степанівна Ковальчук, Ольга Степанівна Дулька.

Дякуємо студентству і академічній спільноті за сприяння популяризації бренду факультету ГРТБ у міжнародному освітньому просторі.

Разградська філія Русенського університету «Ангел Канчев», яка є міжнародним освітнім партнером кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв нашого університету, вже вшосте організовує Кулінарний марафон і вдруге у режимі онлайн. Факультет ГРТБ висловлює подяку доценту кафедри Олексію Вячеславовичу Губені за запрошення до участі, організаторам – за високий рівень проведення заходу, який сприяє популяризації науки серед студентства, професійному та особистому розвитку наших здобувачів вищої освіти, формування спільного українсько-болгарського освітнього простору для обміну знаннями та ідеями.

Ми пишаємося схвальними відгуками іноземних фахівців щодо рівня теоретичної підготовки і кулінарної майстерності наших студентів. Дякуємо учасникам за їхню ініціативність і вмотиваність до участі в освітніх заходах, бажаємо професійних та особистих успіхів!