Щойно спортивна делегація України повернулася з Франції, де з 5 по 9 червня у м. Ліоні відбувся 17-й чемпіонат світу з гирьового спорту у поштовху довгим циклом серед спортсменів без обмеження віку, юніорів та ветеранів, а також 4-й чемпіонат світу серед студентів. Змагання проводилися відповідно до Календарного плану Міжнародної федерації гирьового спорту.

У змаганнях взяли участь 113 спортсменів з 13 країн світу. І місце в комплексному командному заліку посіли спортсмени з України, на ІІ місці збірна Італії, ІІІ місце у спортсменів Білорусії. В особистому заліку спортсмени України вибороли 32 золотих, 14 срібних і3 бронзових медалі та ще 10 золотих і 5 срібних медалей за естафету.

Серед студентів на І місці команда України, ІІ місце у збірної Казахстану, на ІІІ місці збірна команда Узбекистану.У чемпіонаті світу серед студентів українські спортсмени вибороли 7 золотих і 3срібних медалі.До складу збірної команди увійшла наша спортсменка – Короткова Олена. Вона виступала у ваговій категорії до 60 кг, здійснила 155 підйомів і стала чемпіонкою світу серед студенток у особистому заліку.

У форматі культурної програми спортсмени ознайомилась з історичними пам’ятками архітектури і культури європейських міст – Праги, Ліону і Парижу.