Відбулася звітно-виборча конференція студентів нашого факультету, на яку завітали декан факультету Віктор Федорович Доценко та заступник декана по роботі зі студентами Олена Іванівна Сидорченко.

Віктор Федорович, який виступив зі вступним словом, висловив подяку та вручив дипломи студентській раді й студентам, які активно приймали участь у культурно-масових та спортивних заходах.

Далі на порядку денному були звіти голови студентської ради факультету Євгенія Лазоренко, голови студентської ради гуртожитку №3 та №1 Євгенія Чухлова і голови профспілки Валерії Карпчук. А головним питанням конференції, звісно ж, були вибори голови та затвердження складу студентської ради факультету. Склад студентської ради суттєво змінився, з’явилося багато нових імен у зв’язку з тим, що Ангеліна Гренчук, Іванна Березовська, Андрій Корольчук, Антон Іллючок, Валерія Карпчук і Дар’я Волкова, які п’ять років наполегливо і натхненно працювали для успіху свого факультету, скоро завершують навчання.

Отже, новий склад студентської ради факультету ГРТБ:

  1. Голова студентської ради – Євгеній Лазоренко, в якого буде аж три заступники: Султанов Рулан, Цишек Олена і Паламарь Михайло.
  2. Голова студентської ради гуртожитку №3 та №1 – Мельник Юрій, а заступник його – Олійник Сергій.
  3. Голова культурно-масового сектору – Коваленко Валерія.
  4. Голова інформаційного сектору – Ворков Євген.
  5. Голова благодійного сектору – Маюн Ольга.
  6. Голова спортивного сектору – Остапішин Борис.
  7. Голова навчально-виховного сектору – Криклива Юлія.
  8. Голова профспілки – Герчикова Дар’я.
  9. Секретар студентської ради факультету – Шурда Дарина.

Бажаємо новообраним представникам студентства творчих ідей, креативних задумів та масштабного їх втілення!