Студенти І курсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, які навчаються за напрямом підготовки «Харчові технології та інженерія», майбутні технологи харчування, знайомляться з провідними підприємствами галузі. Разом зі своїм куратором-наставником, асистентом кафедри молекулярної та авангардної гастрономії Оленою Усатюк вони побували на заводі ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», яке виробляє популярні серед населення безалкогольні напої.

Студенти з нетерпінням чекали екскурсію, на яку, у зв'язку з її популярністю, потрібно записуватися заздалегідь. З самого початку вони поринули у «чарівний світ Coca-Cola», адже розпочинається екскурсія з відвідування Музею Coca-Cola, де гостям показують не лише фільм, а й жартівливий мультик про компанію, пригощають улюбленими напоями та за допомогою інтерактивних поверхонь і об'ємних макетів знайомлять з минулим і сьогоденням одного з найбільших світових виробників. А далі, одягнувши захисний одяг, екскурсанти відправляються на виробництво, де мають змогу ознайомитися з діяльністю лабораторії контролю якості, цеху з виробництва пластикової тари та лініями розливу газованих напоїв, мінеральної води і соків.

Так вдало одній з найбільших і найприбутковіших міжнародних компаній вдається поєднувати навчання і розваги, підтримуючи постійний інтерес до екскурсій. А студентам, крім вражень, на пам'ять залишається ще й колективне фото з великою пляшкою всесвітньо відомого напою «Coca-Cola».