Студентка нашого факультету, першокурсниця Марія Бащеванжи стала фіналісткою фестивалю студентської творчості «Осінь Голосієва», який відбувся в актовій залі Академії праці, соціальних відносин і туризму за сприяння Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

За підсумками відбіркового етапу до фіналу було відібрано 20 кращих номерів вокально-хорового, хореографічного, вокально-інструментального жанрів та естрадного сольного виконавства. Під час відбору конкурсантів журі керувалося системою оцінки, що враховувала змістовність репертуару, майстерність виконання, сценічну культуру.

У конкурсі взяли участь представники багатьох вищих навчальних закладів Голосіївського району м. Києва, а саме: Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Київське вище професійне училище деревообробки, Київський транспортно-економічний коледж Національного транспортного університету, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія Служби безпеки України та Національний університет фізичного виховання та спорту України і звісно ж наш університет.

Журі зазначило, що «жанрове розмаїття конкурсних номерів показало, наскільки талановитим є сучасне студентство і які перспективи мають ці молоді люди, які, крім навчання майбутній професії, знаходять у собі сили, час і натхнення, аби творити, розвиватися духовно і цікаво, з користю, проводити дозвілля».

Молоді співаки, танцюристи і музиканти подарували глядачам справжнє свято творчості, краси і музики. Тож всі фіналісти, які стали лауреатами фестивалю, були нагороджені пам’ятним відзнаками Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Нагадаємо, що цьогоріч Марія виборола почесне ІІІ місце на загальноуніверситетському конкурсі української пісні, а тепер ще й гідно представила наш університет на міському конкурсі! Успіхів нашій студентці у вокальній кар’єрі! Пишаємося!