1 грудня 2015 року світова спільнота відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1988 році і відзначається за підтримки Генеральної Асамблеї ООН. Метою Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу є підвищення глобальної обізнаності про ВІЛ/СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією. СНІД – синдром набутого імунодефіциту – це кінцева стадія інфекційного захворювання, викликаного вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Загальна ж кількість осіб в Україні, які перебувають на обліку у зв’язку із ВІЛ-інфекцією становить 137,970 тис. людей.

Студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу прийняли участь в акції, присвяченій Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Разом із доцентом кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Тетяною Захарченко наша молодь приєдналась до заходу «Зупинимо СНІД разом» 1 грудня 2015 року з 12.30 до 15.00 у парку імені Тараса Шевченка.

Студенти роздавали перехожим буклети з інформацією щодо походження СНІДу, проблем його виявлення та загальною інформацією про дану проблему в світі та Україні. Окрім того, вони проводили бесіди з молоддю та надавали засоби контрацепції з лозунгом «Кохай відповідально».

Активісти також закликали не бути байдужими до проблеми СНІДу, адже ця проблема стосується всього суспільства, а не тільки хворих на СНІД.