Студенти І курсу напряму підготовки «Туризм» пройшли свою першу зимову практику і повернулися до навчання з новими враженнями та досвідом. Вони проходили практику в Карпатах (с. Верхній Студений), де з перших же днів студентам необхідно було самоорганізуватися: розподілити обов’язки, створити розпорядок дня, продумати дозвілля.

Щодня під пильним наглядом досвідчених інструкторів туристичного клубу «Время не ждет» новачки гірськолижного спорту опановували на місцевих схилах техніку катання на лижах і сноубордах та не забували про веселі спуски на «тарілках» і санчатах, гру у сніжки. Окрім підкорювання схилів, студенти активно організовували своє дозвілля: походи до джерела, прогулянки в горах, екскурсії на водоспад Шипіт і до бункеру Лінії Арпада. Завдяки чітко спланованому розпорядку, кожний зумів себе проявити: хтось готував цікаву інформацію і презентацію про відпочинок, хтось уміло куховарив, хтось прибирав.

Вечорами студенти мали можливість насолоджуватися чарівним зоряним небом, піснями під гітару та чашечкою запашного карпатського чаю, а в останній вечір була організована святкова вечеря з дискотекою у місцевому кафе «Незабудка».

Спільна праця об’єднала групи в одне ціле, дозволила дізнатися більше одне про одного, подружитися і стати міцним колективом.

Інша група першокурсників проходила зимову практику в дитячому містечку професій «KidsWill», яке знаходиться у торгівельно-розважальному центрі «ART Mall».

 KidsWill -  це підприємство туристично-розважальної сфери, перше в Україні дитяче місто професій, де кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як і дорослі, діти самостійно обирають професію. У цьому й полягає головна мета проекту - надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

Під час проходження практики студенти були ознайомлені з особливостями роботи туристично-розважального підприємства, спробували себе у ролі професійних аніматорів, змогли застосувати на практиці теоретичні знання отримані на курсі «Організація анімаційної діяльності».

Кращим студентам було запропоноване працевлаштування у вільний від навчання час.