​30 серпня у вщент заповненій актовій залі університету зібралася велика дружна родина факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, щоб привітати нове поповнення студентської сім’ї. За підсумком цьогорічної вступної кампанії на факультеті стало на 610 студентів більше – до студентських лав влилися 317 першокурсників, 108 випускників коледжів і технікумів, що навчатимуться за скороченою програмою, та 185 майбутніх «магістрів».

Урочисту церемонію факультетської посвяти у студенти розпочав декан факультету Віктор Доценко. Від нього новоспечені студенти дізналися, що стали часткою провідного в країні вишу, де навчатимуться на факультеті, потужному за викладацьким складом, науковою діяльністю, студентською активністю, славними традиціями.

Багато щирих теплих вітальних слів прозвучало на адресу першокурсників від завідувача кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарії Басюк, заступника завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Оксани Арпуль, завідувача кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександри Нєміріч, заступників декана – Наталії Бондар, Віти Цирульнікової і Олени Тищенко, голови студентської ради факультету Олени Цишек, голови студради гуртожитку Олександра Голобородька, голів секторів студентської ради.

Досвідчені педагоги давали мудрі настанови, працівники деканату розказували про організацію навчального процесу, а старшокурсники ділилися досвідом студентського буття.

Творчий колектив старших курсів підготував у подарунок святковий концерт, а студрада максимально постаралася спростити новачкам процес «вливання» у студентське життя – кожній групі призначили молодших кураторів зі студентів-старшокурсників, які відразу ж після завершення урочистостей познайомили їх із університетом, показали аудиторії та лабораторії, у яких вони опановуватимуть таємниці фахової майстерності.