Нещодавно у залі Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий студент Києва», етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

Серед найталановитішої і найамбітнішої молоді змогла виділитися студентка нашого університету, факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Анастасія Петренко. Вона стала переможницею конкурсу серед тисяч молодих людей столиці у номінації «Кращий студент-спортсмен».

Спортивні перемоги Анастасії вразили компетентне журі у складі Людмили Рудкевич, лідерки Київської Студреспубліки, Сергія Кваши, проректора із навчальної і виховної роботи НУБіП України, Лесі Яремійчук, начальника Відділу молодіжної політики Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА. Студентці 3 курсу спеціальності «Туризм» є чим пишатися, адже вона – чемпіонка світу і майстер спорту з хортингу, змішаних єдиноборств. Це національний вид спорту, який позиціонується не тільки як бойове мистецтво, але і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближеного до українських традицій.

Ми пишаємося великою перемогою Анастасії, яка своїм прикладом довела, що студенти нашого університету – найкращі! Бажаємо їй нових спортивних і особистісних перемог!