Гостинно зустріла учнів директорка центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав Валентина Кудіна, і в залі засідань ректорату розповіла учням історію створення нашого університету, умови вступу на підготовче відділення та на 1 курс, а також можливості та нові горизонти, що розкриваються для наших студентів.

Більш детально учні познайомились з університетом у музеї історії і розвитку НУХТ, де почули цікаву і захоплюючу розповідь Віктора Поденка про наш університет від початку заснування і до сьогодення.

Далі учні відвідали кафедру готельно-ресторанної справи, де на власні очі побачили, як проходять заняття з дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства», ознайомились з лабораторією-рестораном «Фундуклєєвський трактир» та лабораторією-пивоварнею «Студентський Гамбрінус».

Наприкінці зустрічі учнів пригостили солодкими смаколиками та чаєм, а також дали на згадку інформаційні матеріали про наш університет.

Учні залишились задоволеними, в них до закінчення школи ще є рік для свідомого вибору майбутньої долі! Тож чекаємо її серед наших студентів!