30 березня в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася науково-практична конференція «Впровадження моделі blended learning для вивчення англійської мови в закладах освіти», у якій взяла участь в.о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська. Конференція відбулася в рамках реалізації проекту «Київ заговорить англійською», протягом якого тисячі киян зможуть безкоштовно вивчати англійську мову за інноваційним методом змішаного навчання (blended learning), який розробила команда Соціального проекту вивчення іноземних мов.

На відкритті конференції виступили заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, заступник голови КМДА Олексій Рєзніков, які говорили про важливість сьогодні володіння іноземною мовою, розвиток цифрової освіти, яка стає все доступнішою для бажаючих вивчати мову. Про види змішаного навчання blended learning розповіла виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав. Про напрацювання і результати реалізації Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» слово мав Станіслав Куценко, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти. І, насамкінець, про методологію змішаного навчання із використанням Кабінету Викладача на онлайн-порталі «Lingva.Skills» і покроковий план її використання викладачами англійської мови під час навчального процесу у закладах м. Києва говорив психолінгвіст, поліглот, методолог проекту з вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» Віталій Зубков. Великий акцент був зроблений ним на перевагах цього проекту, як для викладачів, так і для студентів та учнів. Переваги полягають у доступності, зручності, система сама перевіряє всі завдання, викладач бачить результати навчання кожного студента та його помилки, крім того, це ефективно і безкоштовно.

Також відбулося урочисте нагородження переможців і лауреатів щорічної Всеукраїнської Премії «Інновації в освіті» за підсумками 2017 року («Кращий інтернет-ресурс», «Кращий інноваційний освітній проект»).

Наприкінці конференції її учасники обговорили питання, що виникли, пропозиції, які були озвучені у виступах доповідачів, підбили підсумки своєї роботи та розіграли призи серед найактивніших.