Яким класом хочуть подорожувати сучасні туристи? Це практичне питання було у центрі уваги магістрів спеціальності «Туризм» під час відкритої лекції доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяни Примак. Лекція «Тарифи глобальних дистриб’юторських систем» була присвячена особливостям тарифів і способам ефективного пошуку оптимального тарифу для клієнтів туристичних підприємств.

На лекції були розглянуті принципи класифікації тарифів за різними ознаками, надані характеристики обслуговування за певними класами та визначений алгоритм пошуку тарифів зі специфічними опціями - за класом обслуговування чи бронювання, з урахуванням сезонності, за різними типами маршрутів, для різних авіакомпаній та тарифів IATA. Було наголошено на важливості врахування правил тарифу, визначено команди їх пошуку, визначення маршруту та класу бронювання для обраного клієнтом тарифу.

Студенти навчилися «читати» дисплей тарифів, визначати їх основні обмеження, зрозуміли специфіку такс для різних країн світу. У підсумку, це дало їм змогу отримати унікальний досвід роботи з тарифами у сучасних глобальних системах дистрибуції.

Лекція отримала високу оцінку фахівців кафедри, які відзначили надзвичайну актуальність навичок роботи з тарифами глобальних дистриб’юторських систем для професійного успіху майбутнього менеджера з туризму.