17 квітня 2018 року відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за результатами роботи 2017-2018 навчального року.

Конференцію відкрила голова студентської ради факультету Олена Цишек, яка повідомила, що за результатами реєстрації делегатів кворум є. Присутні 147 осіб, що становить 84 % від загальної кількості делегатів. Це старости, їх заступники, культорги, спорторги, які є представниками всіх академічних груп факультету. Також були присутні представники адміністрації факультету: декан Віктор Федорович Доценко, заступник декана з навчальної роботи Віта Валентинівна Цирульнікова, заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко і представник студентської ради університету, голова студентської ради Наталія Ярош.

На початку конференції з числа делегатів було обрано головуючого і секретаря, лічильну комісію, а також затверджено порядок денний. Першим питанням було заслухано звіт голови студентської ради факультету Олени Цишек про роботу навчально-виховного, культурно-масового, спортивного та благодійного секторів, яка акцентувала увагу на перемогах і здобутках, якими може пишатися студентство факультету, а також можливостях для розвитку. Далі звітували голова студентської ради гуртожитку Олександр Голобородько і голова профбюро факультету Галина Кужель. Відкритим голосуванням переважною більшістю шляхом підняття рук з мандатами звіти було затверджено.

Перед тим, як перейти до наступного питання, до слова було запрошено декана факультету Віктора Федоровича Доценка, який подякував студентській раді за активну участь у факультетських і загальноуніверситетських заходах, примноження слави факультету і університету, відзначивши тих, хто складає повноваження у зв’язку з завершенням навчання наступного навчального року. Це магістранти, голова навчально-виховного сектору Волинська Леся і голова студентської ради факультету Олена Цишек, без яких поки дуже складно уявити студентське самоврядування факультету.

Наступним питанням порядку денного конференції був розгляд кандидатур на посади голів студентської ради факультету і гуртожитку. Було запропоновано і затверджено кандидатуру Віталія Євстаф’єва, який був впродовж двох років заступником Олени Цишек, на посаду голови студентської ради факультету і кандидатуру Іллі Солтиса, який був заступником Олександра Голобородька, на посаду голови студентської ради гуртожитку. Відкритим голосуванням переважною більшістю їхні кандидатури було підтримано.

Віталій Євстаф’єв познайомив представників академічних груп із командою, яка буде представляти інтереси студентів факультету у разі, якщо його кандидатура набере більше 50% голосів під час on-line голосування у системі Moodle у травні місяці.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і головуюча конференції Богдана Кирковська закрила її роботу.

Хочеться відзначити, що звітно-виборча конференція студентського самоврядування 2018 стала для діючого складу студентської ради особливою. Команда змінюється кожного року, доповнюючись креативними і талановитими студентами факультету. Проте, цьогоріч команда змінюється кардинально. І ці зміни починаються з посади голови студентської ради – Цишек Олени. Лідера, красуні, першої дівчини-голови факультету ГРТБ, яка змогла перейняти досвід від голови-попередника Лазоренка Євгена і примножити надбання факультету. Людини, яка зібрала команду-однодумців, команду-друзів, що впевнено крокували до нових перемог і звершень. Ми вдячні їй за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування факультету.

Бажаємо успіху новій команді студентської ради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та сподіваємось, що вони будуть додавати яскравих фарб у життя студентів, підтримувати і формувати традиції факультету.