Студент п’ятого курсу спеціальності «Харчові технології» спеціалізації «Технології аюрведичних харчових продуктів» Мельник Олег, учасник проекту «Партнерство кожній дитині» в Україні нещодавно відвідав міжнародну конференцію «Let`s be active together» за підтримки програми Євросоюзу «Erasmus +», що проходила 14-21 квітня у місті Нарва, Естонія.

У рамках конференції Олег проводив семінари, присвячені соціалізації дітей і молодих людей з обмеженими можливостями, а також дітей-сиріт в умовах сьогодення, розказуючи про вітчизняні аспекти вирішення цих актуальних соціально-гострих питань. Він також організовував майстер-клас з приготування та оздоблення пряників із залученням молоді з особливими потребами та приймав участь у благодійній акції, що мала на меті допомогу в благоустрої та прибиранні одного з патронатних закладів міста Нарви.

Пишаємося тим, що наші студенти приймають безпосередню участь у позитивній зміні нашого суспільства, піклуються про малозахищені верстви населення! Бажаємо Олегу натхнення і успіхів у такій важливій справі.