З 19 по 22 квітня на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Основи охорони праці». До складу журі ІІ туру входили провідні спеціалісти в галузі безпеки та охорони праці технічних, технологічних, гуманітарних і спеціалізованих вишів України. Від нашого  університету у складі журі працювала в.о. завідувача кафедри безпеки життєдіяльності Наталія Володченкова.

У конкурсі за звання кращих взяли участь більше 100 студентів вищих навчальних закладів України. Наш університет представляли переможці І етапу олімпіади, студенти ІІ курсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Данило Ренке та Олександр Іванов.

Змагання проходили у два тури. Під час першого учасники виконували тестові завдання, у другому турі – практичні завдання, розв’язували дві задачі та логічний кросворд.  Запропоновані тестові питання, задачі та завдання відповідали змісту нормативної дисципліни «Основи охорони праці» для вищих навчальних закладів.

Результатом участі наших студентів стали дві грамоти: «За креативний підхід до  розв’язку практичних завдань» отримав Данило Ренке та «За глибокі знання в області охорони праці» Олександр Іванов.

Організатори ІІ туру подбали і про культурну програму для учасників. Кожний бажаючий міг побувати на екскурсії до унікального історико-архітектурного пам'ятника кінця XIII-XIV століття – замка князя Любарта, підземелля  костелу св. апостолів Петра і Павла та інших цікавих місць м. Луцька.