Студентка 4 курсу факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, голова культурно-масового сектору студентської ради факультету Вікторія Новікова брала участь у Дні молодіжного самоврядування Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Під час цього заходу студенти-активісти закладів вищої освіти, які розташовані на території Голосіївського району, мають змогу впродовж робочого дня виконувати обов’язки керівників райдержадміністрації, структурних підрозділів, комунальних підприємств та спортивних закладів.

Робочий день для студентів розпочався з короткої апаратної наради, під час якої голова райдержадміністрації Наталія Бондар дала настанову молоді та побажала успіху під час вирішення поставлених завдань та проведення запланованих заходів.

Протягом дня «дублери» керівників району провели засідання комісій, робочі зустрічі та виїзні наради, конкурси, прийоми тощо та змогли на власні очі побачити роботу державного органу зсередини, скласти свою думку щодо важливості та відповідальності роботи держслужбовця та детальніше дізнатись про повноваження та обов’язки працівників райдержадміністрації перед громадськістю району. Вікторія Новікова виконувала обов’язки начальника Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини.

Підвели підсумки Дня молодіжного самоврядування в Голосіївській райдержадміністрації на завершальній апаратній нараді, під час якої студенти-активісти, зокрема і Вікторія Новікова, поділилися своїми враженнями про робочий день та отримали відзнаки учасника Дня молодіжного самоврядування

Бажаємо нашій активній студентці успіхів у навчанні і громадській діяльності як у стінах університету, так і поза його межами!