Menu

 

Збірна нашого університету команда КВН «Проспект наук» представила столичний регіон на фестивалі команд КВН…

Сьогодення України все більше і більше об’єднує молодь з різних регіонів країни, як з півночі, так і з півдня, як із заходу, так і зі сходу. Саме з цією метою в Полтаві відбувся фестиваль команд КВН, на який була запрошена збірна нашого університету команда КВН «Проспект наук», як представник столичного регіону.

Організатором також вдалося, попри складні часи, зібрати представників з Одеси, Харкова, Рівного, Ірпеня, Прилук, Сум,  Миколаєва, Дніпропетровська та Полтави.

На фестивалі не було вільного місця у залі, глядачі тепло та радісно приймали кожну команду. Та й команди знайшли спільну мову не лише з глядачем, а й одна з одною, розуміючи, що саме за молоддю майбутнє нашої держави.

Наприкінці заходу організаторами були відзначені найкращі команди, до яких ввійшли і «Проспект наук». Як зазначили самі керівники заходу: «очень опытная и уверенная в себе команда, которую уже не нужно учить играть в КВН. Знают, о чем они шутят и как это правильно делать. Отличные коротыши, умный и очень интересный юмор, который приятно смотреть».

Варто відзначити, що до складу збірної команди КВН університету входять асистент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Олена Дудкіна та голова студентської ради нашого факультету Євгеній Лазоренко.

Тож, вітаємо нашу збірну із вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у творчості!