​З 18 по 24 червня в м. Коростишів Житомирської області відбулася літня навчальна практика студентів 1 курсу спеціальності 242 «Туризм». Тижнева програма практики складалася з двох частин: наметового містечка, що розташовувалося у Коростишівському кар’єрі, та сплаву по річці Тетерів – загалом, студентами були подолані 32 кілометри шляху.

Під час практичних занять студенти опановували базові вміння та навички з активного туризму: вивчали основні туристичні вузли, навчалися складати намет, керувати катамараном, спускатися дюльфером зі скелі та орієнтуватися на місцевості за топографічною картою. Між групами було влаштоване змагання, де кожна команда мала змогу показати свої здобутки та колективну взаємодію.

Окрім колективної роботи, окремі студенти відповідали за спорядження та харчування, ведення фотозвіту, прибирання сміття, адже без цього не можна обійтись у справжньому поході.

У вільний час студенти розважалися колективними іграми, танцями, а також романтичними піснями під гітару біля вогнища.

Кожного дня студенти опановували для себе щось нове, цікаве та головне – стали більше спілкуватися та розуміти один одного, допомагати і підтримувати в складних ситуаціях.

Вітаємо першокурсників зі вдалим завершенням практики та бажаємо продовжувати активний спосіб життя! Тепер вони стали справжніми туристами!

Фотоальбом...