Кембриджські міжнародні іспити з англійської мови належать до групи найвідоміших іспитів з англійської мови, розроблених Кембриджським університетом. Сертифікати Кембріджу визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та органами освіти як підтвердження міжнародно визнаних стандартів володіння англійською мовою.

З метою ознайомлення з одним із таких іспитів та підвищення кваліфікації, в.о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська та викладач кафедри Надія Шерстюк взяли участь у семінарі «ТКТ (Teaching Knowledge Test)» в London School of English в Києві. TKT – це іспит для викладачів, який фокусується на їх знаннях. Отримання цієї міжнародної кваліфікації допомагає набути впевненості у своїх професійних знаннях, навичках і уміннях, дає можливість підтвердити свою компетенцію.

 Іспит складається із трьох модулів:

Модуль 1. Досвід викладання. Цей модуль оцінює знання загальних термінів і концепцій викладання англійської мови. Також оцінюються основні знання для вивчення мови та використання матеріалів для роботи в аудиторії.

Модуль 2. Планування занять. Цей модуль сфокусований на вмінні викладача спланувати заняття. Також оцінюється уміння знаходити та використовувати матеріали для планування та реалізації заняття.

Модуль 3. Управління процесом навчання. Модуль тестує навички організації роботи в аудиторії, ролі викладача у навчальному процесі, вміння планувати, проводити заходи і інтерактивні заняття.

Ця інформація та спілкування живою англійською мовою були корисними для викладачів. Можливо, вже незабаром результатом стане складання іспиту та отримання міжнародного сертифікату TKT.