​Студенти 1-2 курсів спеціальності «Туризм» та викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу відвідали 25-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018, що традиційно проходить у м. Києві 3-5 жовтня.

Під час виставки студенти та викладачі мали можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, досвідом іноземних компаній та партнерів в області просування туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами  презентації туристичного потенціалу різних регіонів України, а також побачити, що UITM – це унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України. Географія виставки включає курорти та визначні пам'ятки Азербайджану, Бразилії, Грузії, Індії, Італії, Китаю, Литви, Перу, Мальдівської Республіки, Мексики, Словаччини, США, Франції, Чехії, Еквадору, Болгарії, Угорщини, Куби, Палестини, Таїланду, Туреччини, Греції, В'єтнаму, України.

На виставці відбулася незабутня та несподівана зустріч студентів із колективом туристичної компанії «Феєрія мандрів». Директор компанії, відомий лідер туристичного бізнесу та телеведучий Ігор Захаренко особисто представив своє підприємство, розказав про можливості, які чекають студентів в майбутньому завдяки професії, яку вони обрали.