2-го жовтня 2018 р. відбулося сімейне свято факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – День першокурсника. Цього дня у вщент заповненій актовій залі спорткомплексу зібралися студенти, молодші й старші наставники першокурсників, випускники, викладачі та адміністрація факультету.

   Вечір першокурсника «Проект 1» проходив під гаслом «Зіграй, якщо зможеш», а тематикою концерту були добре усім нам відомі кінофільми. Перед початком привітав першокурсників і гостей зі святом декан факультету Віктор Федорович Доценко, який щиро побажав успіхів у навчанні, спорті і творчості, а також відзначив, що цього дня відбулася ще одна знакова подія. Команда першокурсників з футболу успішно стартувала з перемоги в університетських змаганнях з футзалу. Голова студентської ради гуртожитку Ілля Солтис підвів підсумки конкурсу «Найкраща кімната першокурсника» і нагородив солодкими подарунками кімнату переможців. А от справжнім сюрпризом для присутніх виявилося, що найбруднішої кімнати цьогоріч немає. І замість інвентарю для прибирання хлопці також отримали солодкий подарунок. І на цьому сюрпризи не закінчилися – відеопривітання для першокурсників від молодших наставників і вже друзів з міксом сміху і нотки лірики.

Студенти 13 груп 1 курсу спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм» продемонстрували свої яскраві та цікаві номери, підготовкою яких разом з молодшими наставниками, студентами старших курсів, займалися впродовж місяця – писали сценарій, монтували відео, репетирували пісні і танці. Під час виступів глядачі на декілька хвилин поринали з головою у вир захоплюючих подій відомих стрічок. Фантазія студентів першокурсників не мала меж, адже на сцені можна було спостерігати нову історію «Гаррі Поттера», гумористичну інтерпретацію «Піратів Карибського моря», танцювальну феєрію з фільму «Великій Гетсбі», суперздібності студентів Х, вести розслідування за мотивами «Шерлока Холмса», уявити себе богами з «Брюсом Всемогутнім», побувати у НУХТнарнії та подивитися Голодні Ігри у гуртожитку.

Усі глядачі отримали велику кількість позитивних та яскравих емоцій від студентів, які створили на сцені справжню модернізовану версію всесвітньо відомих кінофільмів.

Виступи груп були неперевершеними, тому кожна здобула перемогу у певній номінації та статуетку на пам`ять про перше досягнення у студентському житті, яку вручали голова студентської ради Віталій Євстаф’єв, заступник голови Вікторія Новікова і голова культурно-масового сектору Катерина Бударіна. Також студентська рада відзначила одного з кращих кураторів і подарувала йому фірмовий світшот факультету ГРТБ.

Наприкінці свята першокурсники, присвічуючи у затемненому залі ліхтариками, склали урочисту клятву студента факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, а також заспівали гімн, що стало емоційно наповненим завершенням цього фантастичного вечору.