У День відкритих дверей НУХТ 6 жовтня 2018 року на кафедру туристичного та готельного бізнесу у гості завітали учні 10-11 класів Опорного навчального закладу Щасливського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок».

Дружнє знайомство було насичене цікавою програмою, що розпочалась з оглядової екскурсії територією університету. Потім до гостей з привітальним словом звернулася завідувач кафедри Дарія Басюк. Під час бесіди з потенційними вступниками вона розповіла про особливості фахової підготовки за освітніми ступенями «Бакалавр» і «Магістр» та про можливості реалізації здобутих знань випускниками НУХТ.

Також для учнів були організовані вікторина з врученням корисних призів, змагання по складанню топографічних карт, а також майстер-клас із в’язання вузлів.

Подальше знайомство продовжилось у внутрішньому дворику університету, де у рамках Дня відкритих дверей був організований пікнік із безліччю веселих конкурсів, фотозоною, концертною програмою та частуванням кулішем, квасом, млинцями та іншими смаколиками.