Тенденція запозичувати світові традиції набуває все більшої популярності на просторах нашої країни. Святкування Дня всіх святих, який ще називають Хелловіном, не є винятком. В останній день жовтня збірна група студентів першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом із доцентом кафедри іноземних мов професійного спрямування Галиною Лук’янець приєдналася до масового захоплення популярним святом.

Під час заняття, виступаючи з презентаціями, поезіями та історичними екскурсами, студенти розвінчали міф, що Хелловін – це просто можливість для жителів англомовних країн та інших прихильників свята поласувати солодощами від сусідів і протестувати свою нервову систему лякаючими костюмами. Студенти аргументовано довели та пояснили, що Хелловін – це надзвичайно комерціалізоване дійство, яке набуває все більшої ваги та значимості в готельно-ресторанній та туристичній сфері, оскільки з розважальної та комерційної точок зору, свято нині є засобом заохочення гостей до закладів масового харчування та приводом для численних святкувань і карнавалів, які вже не є рідкістю навіть у нашій країні.

Варто підкреслити надзвичайну активність студентів-першокурсників і допитливість до культури і традицій інших країн. З-поміж інших, особливо відзначилися Дарія Єгорова креативністю та художнім хистом, Марія Рудковська артистичним поетичним виступом, Катерина Таранюк гарною пам’яттю та Софія Кобзєва організаційними навичками.

Шануймо свої традиції та «чужому навчаймося»!