IBS Education – освітня компанія, що спеціалізується на профорієнтації. Для того, щоб діти робили свідомий вибір майбутньої професії ще зі школи, фахівці компанії організовують на канікулах профорієнтаційні табори, а по вихідних днях – профорієнтаційні курси.

Цьогорічний осінній табір працює з 27 жовтня по 3 листопада і у його програмі – відвідування провідних київських вишів. Тож своє майбутнє покликання у нашому виші шукали учні 9-11 класів м. Києва та Київської області, м. Рівне, м. Херсон, м. Суми та м. Одеса.

Гостей зустрічали на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу заступник декана по роботі зі студентами Олена Михайлівна Тищенко, старший викладач кафедри готельно-ресторанної справи і відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри Олена Олександрівна Блощинська і відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету, доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Ігорівна Зуйко. Школярі побували у навчально-наукових лабораторіях – лабораторії-ресторані, міні-пивоварні, барної справи, лабораторіях технології продукції ресторанного господарства, комп’ютерному класі. Викладачі розповіли про підготовку бакалаврів за спеціальностями 181 «Харчові технології», 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм», а також організацію позанавчального часу, активне студентське дозвілля.

Гості отримали інформаційно-рекламні матеріали й вичерпні відповіді на всі свої запитання, які стосувалися умов вступу і навчання. Сподіваємося, школярі знову завітають до нашого університету і факультету на День відкритих дверей 17 листопада і зможуть взяти участь у майстер-класі та інших цікавих активностях, запланованих на цей день для абітурієнтів.