1 листопада 2018 року у студентському клубі відбувся культурно-пізнавальний захід «Café de Paris», організований кафедрою іноземних мов професійного спрямування за участю студентів, що вивчають французьку мову.

Уже з перших хвилин гості заходу могли сповна зануритися у атмосферу Франції, яку створювали пісні відомих шансоньє і затишний антураж паризького кафе.

Присутні отримали справжню насолоду від цікавих і маловідомих фактів про країну, унікальні французькі страви, неперевершені вина, візитівку країни – коньяки і сири. Не забули, звичайно ж, і про французьку поезію, пісні й моду, а також істинно французьке частування.

Справжньою родзинкою заходу стало «інтерв’ю з Коко Шанель» і запис оригінального виступу легендарної Едіт Піаф. А «Je t’aime», яку виконала Вікторія Новикова, зірвала шквал аплодисментів. Завершився захід модним дефіле.

Трохи французького шарму й тепла в прохолодний осінній київський день додали гарного настрою й наснаги до навчання й праці. А у когось, можливо, з’явилася ще одна мета у житті – побачити все, про що почули, на власні очі.