З 12 по 30 листопада в.о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування Олена Галинська та доцент кафедри Яна Окопна пройшли науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» у місті Новий Сонч (Польща). Стажування відбувалося у Вищій Школі Бізнесу – Національному університету Льюі.

За програмою міжнародного стажування його учасники ознайомилися з організацією навчального процесу закладу-організатора стажування, з використанням інноваційних технологій в освітньому процесі. Розглядалося питання академічної мобільності студентів як органічної частини навчального процесу в університеті. Велика частина уваги була приділена науковій роботі, як основі освітнього процесу, досвіду наукової діяльності Вищої Школи Бізнесу – Національного університету Льюі, ознайомленню та роботі з репозитарієм університету та електронним бібліотечним фондом.

Модератором цього стажування виступив ректор університету Даріуш Возняк, який був завжди відкритий до запитань, консультацій і обговорень. Ректор детально ознайомив слухачів із системою CloudA, власною розробкою і гордістю університету, яка виконує, як дидактичну функцію, так і комунікативну. На думку пана Возняка, таке хмарне рішення має суцільні переваги для викладачів і студентів, оскільки система CloudA – величезна платформа, що містить усю інформацію про навчальну діяльність університету. Це і організація навчального процесу із розкладом занять, онлайн-лекцій, семінарів, курсів, це доступ до всіх можливих груп матеріалів, завдань, тестів для студентів, це каталоги електронної бібліотеки, кількох наукометричних баз даних, це постійний взаємозв’язок студентів, викладачів, деканату. Студенти навіть подають заявки на різні гранти через цю систему.

Свої лекції та практичні заняття прочитали д-р Марія Сідор на теми «Наука, як база освітнього процесу», «Нові тренди в науковій комунікації», Міхаль Яженські «Інноваційні технології, науково-методична та інформаційна підтримка освітнього процесу», Тадеуш Медзеловські.

Після завершення програми стажування ректор Даріуш Возняк вручив сертифікати її учасникам. Кожний отримав для себе корисний міжнародний досвід, важливу інформацію для подальшої наукової та методичної роботи, а також нові цікаві знайомства та підґрунтя для подальшої співпраці.