Студентка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Бакун Анастасія брала участь у конкурсі «Кращий студент України», організованому ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти та науки України. Цьогоріч фінал конкурсу проходив у м. Херсон, а студентів з усієї країни гостинно зустрічав Палац молоді і студентів.

Змагалася Анастасія Бакун у номінації «Кращий студент України (комплексна характеристика)». Аби стати фіналістом конкурсу, студенти мали перемогти у регіональному етапі (наша Анастасія – кращий студент м. Києва), тож на херсонську сцену потрапила найдостойніша молодь країни. За умовами конкурсу кожен із них мав представити відеовізитівку, пройти інтелектуальний конкурс, продемонструвати талант та захистити власний соціальний проект.

Анастасія Бакун – студентка 3 курсу спеціальності 181 «Харчові технології», голова благодійного сектору студентської ради факультету ГРТБ і студентської ради університету, яка з вересня місяця активно поринула у соціальні проекти і популяризує цей вид діяльності серед студентства.

З конкурсними завданнями наша активістка впоралася на відмінно і підтвердила свою ерудованість, організованість, талановитість і креативність. Також для членів журі конкурсу Анастасія представила свою майбутню спеціальність, технолог харчування, і розповіла про ще одну свою мрію – реформувати культуру харчування в країні відповідно до принципів нутриціології. Наша студентка вразила журі, адже приготувала і пригостила їх смачним корисним сніданком, а також запросила до майбутнього закладу ресторанного господарства, в меню якого будуть тільки здорові, корисні і гастрономічно вражаючі страви.

Кращий студент м. Києва навчається на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу! Пишаємося нашою студенткою і бажаємо їй взяти всеукраїнську висоту наступного року!