Студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організувала турнір серед першокурсників з командної психологічної рольової гри з детективним сюжетом «Мафія».

Це популярна командна гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Зав’язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в’язницю всіх до одного мафіозі. У відповідь мафія розпочинає війну. Найголовніше під час гри – це ідеально приміряти на себе роль мирного жителя, мафії чи шерифа так, щоб обвести навколо пальця усіх гравців.

29 листопада 2018 р. у лабораторії-ресторані кафедри готельно-ресторанної справи зібралися студенти 1 курсу, любителі й профі, які з азартом підійшли до гри. Все було дисципліновано та за правилами, однак це не заважало веселитись, а атмосферу у ресторані створювала жива музика. Гра дозволяє навчитися вирізняти блеф із поведінки людини, покращити навички комунікації в тяжкі хвилини, набути стресостійкості, а також розвиває ораторське мистецтво, акторську майстерність, спостережливість, уміння розуміти справжні помисли людей за допомогою їх поведінки, міміки, погляду та жестикуляції.

Кожний з першокурсників отримав масу задоволення і незабутніх емоцій від проведеного разом часу. Такі заходи є ефективним та нестандартним інструментом тімбілдінгу для студентів.