У період з 28 січня по 01 лютого 2019 року викладачам факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу випала честь стати учасниками «Курсу Практичної Гостинності Hilton Kyiv», який є частиною глобальної програми корпоративної відповідальності готелю «Travel with Purpose».

Серед наших колег за результатами співбесіди до проходження курсу були запрошені заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Оксана Володимирівна Арпуль, старший викладач Олена Олександрівна Блощинська та асистент Анастасія Юріївна Спільчук, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу Дарія Іванівна Басюк і доцент цієї ж кафедри Олена Григорівна Розметова.

Програма курсу складалась з теоретичних занять, практичних заходів та захисту робіт за індивідуальними тематиками. Лекторами теоретичної частини курсу були Анна Медведєва, НR-директор готелю «Hilton Kyiv», Інна Князєва, менеджер з навчання та розвитку персоналу, Антоніна Форостіна, фахівець з навчання та розвитку персоналу.

Практичний досвід викладачі отримували в окремих департаментах готелю: прийому та розміщення, управління їжі та напоїв, обслуговування заходів, експлуатації номерів, інженерному, кухні. Варто відзначити, що ознайомлення з роботою відділів проводили особисто керівники структурних підрозділів. Наприкінці тижня викладачі презентували свої набуті знання керівництву готелю і отримали сертифікати про успішне завершення «Курсу Практичної Гостинності Hilton Kyiv».

Викладачі кафедри висловлюють щиру вдячність керівництву готелю «Hilton Kyiv» за набутий теоретичний і практичний досвід, гостинність і доброзичливість, натхнення на нові звершення в науково-педагогічній діяльності, а також за безцінну можливість відчути себе частиною єдиного сімейного колективу готелю. Сподіваємося, що ця подія стане успішним початком подальшої співпраці!