У нашому навчальному закладі завжди раді гостям, а до таких заходів готуються особливо старанно – все найкраще й найцікавіше презентують кафедри, факультети й навчально-наукові інститути, а Приймальна комісія старанно систематизує всі новації вступу, аби майбутні вступники знали й розуміли всі нюанси, що чекатимуть на них при реєстрації та роботі з електронними кабінетами, могли уникнути типових помилок при виборі пріоритетів, не втратили шанс скористатися можливістю вступити на бюджетну форму навчання чи пільгами.

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу разом з іншими структурними підрозділами презентував експозицію своїх досягнень і тематичне оформлення столу до жіночого свята 8 Березня. Після огляду виставки гості університету могли долучитися до лайфхаку «Краще зроблю завтра (ні)» від голови студентської ради Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Дмитра Шемідька. У дотепній формі він розповів про студентське життя, прийняття рішень і вибір. Далі серед майбутніх вступників відбувся розіграш подарунків із символікою НУХТ, після якого заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Олександр Данькевич представив лайфхак «Як вступити до НУХТ? Корисні поради для вступника» для учнів шкіл, гімназій, ліцеїв, а начальник відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Олена Подобій надала аналогічні рекомендації старшокурсникам коледжів і технікумів. Крім того, вони дізналися про широкий спектр роботодавців, з якими співпрацює наш університет і були запрошені на традиційний Ярмарок вакансій – НУХТ весна, який відбудеться 13 березня.

Ну і наостанок – найцікавіше – кейс майбутніх професій у формі майстер-класів та тренінги. Тут на наших гостей чекав широкий вибір – випускові кафедри постаралися якомога яскравіше представити свої спеціальності. Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції та кафедра готельно-ресторанної справи організували майстер-клас «Масляна – традиції та сучасність». Викладачі та студенти факультету ГРТБ створили теплу та гостинну атмосферу, пригощали гарячими напоями і смаколиками, організували дегустацію кулінарних виробів (млинці, млинчики, панкейки), приготованих школярами власноруч і студентами-старшокурсниками, робили пам’ятні фото.

Сповнені враженнями й емоціями, з корисною інформацією і відповідями на свої питання гості НУХТ неохоче розходилися. Зацікавленість, яку вони проявили, дає підстави сподіватися, що ця зустріч, якщо і перша, то далеко не остання. Тепер їм залишилося лише зробити вибір між великим спектром наших спеціальностей. А значить, гостина – вдалася!