3 квітня кафедра іноземних мов професійного спрямування вперше провела  кіноклуб, на якому студенти та викладачі подивилися фільм англійською мовою «The Internship» («Стажери»). Стрічка розповідає про те, що необхідно людині для успіху в сучасному житті. Що саме: знання, наполегливість, креативність? Звісно! Але не менш важливі командний дух, порядність, а також досвід, який іноді допомагає у критичних ситуаціях.

Сподіваємося, що від перегляду гості отримали задоволення і мали змогу додатково попрактикувати англійську мову під час обговорення фільму.

До клубу завітали студенти факультетів готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, біотехнології та екологічного контролю, Навчально-наукового інституту харчових технологій та Навчально-наукового інституту економіки та управління.

Відтепер засідання Кіноклубу будуть відбуватися двічі на місяць. Транслюватимуться фільми англійською, французькою та німецькою мовами. Вже узгоджена програма та час проведення кінопереглядів, тож слідкуйте за оголошеннями в соцмережах і ласкаво просимо до захоплюючого світу кіно!