23-24 травня 2019 року на базі кафедри готельно-ресторанної справи нашого університету за організаційної підтримки Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (спеціалізації «Готельне обслуговування», «Ресторанне обслуговування») серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст».

Учасниками  II  всеукраїнського  етапу  Олімпіади  стали  особи,  що  посіли  призові  місця  у  I етапі. Цього року їх було більше 30 із Києва, Львова, Івано-Франківська, Рівного, Коломиї, Дніпра, Луцька, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Миколаєва, Чернігова, Кривого Рогу тощо.

Конкурсантів тепло привітали заступник декана з навчальної роботи факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віта Цирульнікова, доцент кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, фахівець Інституту інноваційних технологій та змісту навчання МОН України Марія Онищенко. Вони побажали конкурсантам якнайкраще розкрити свої знання, наснаги, і, звичайно ж, перемоги.

Після урочистого відкриття ІІ етапу Олімпіади, її учасники приступили до виконання конкурсних завдань, що складалися з тестової частини і творчого завдання та базувалися на дисциплінах: «Ресторанне обслуговування» – «Організація обслуговування», «Основи менеджменту», «Гігієна та санітарія», «Барна справа» і «Готельне обслуговування» – «Організація і технологія обслуговування в готелях», «Будівлі і обладнання готелів», «Етика ділового спілкування», «Стандартизація в готелях».

Щойно спливли три години, відведені на виконання завдань, до роботи приступили журі Олімпіади, які очолили – зі спеціалізації «Ресторанне обслуговування» заступник декана з навчальної роботи факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу НУХТ, доцент Віта Цирульнікова, зі спеціалізації «Готельне обслуговування» заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи НУХТ, доцент Оксана Арпуль.

 Ретельно перевіривши конкурсні роботи, журі винесло свій вердикт. Отже, переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» серед студентів закладів освіти, що здійснюють підготовку за освітнім рівнем «молодший спеціаліст», у 2019 році стали:

зі спеціалізації «Готельне обслуговування»:
І місце – Дмитро Панчук (Державний вищий навчальний заклад «Рівненський колеж економіки та бізнесу»)
ІІ місце – Марія Окун (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ)
ІІІ місце – Катерина Алійник (Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету).

зі спеціалізації «Ресторанне обслуговування»:
І місце – Надія Попович (Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ)
ІІ місце – Олександра Махиня (Криворізький державний комерційно-економічний технікум)
ІІІ місце – Сергій Римарчук (Київський державний коледж туризму та готельного господарства) і Катерина Неверова (Коледж ресторанного господарства НУХТ)

Крім того, були вручені грамоти за глибокі теоретичні знання, за творчий підхід у вирішенні завдань, за інноваційні ідеї в організації обслуговування, за високий рівень знань ресторанного сервісу, за креативні ідеї, за нестандартне мислення, за унікальний підхід в обслуговуванні гостей, за сучасний підхід в організації та технології обслуговування в засобах розміщення, за інноваційну модель гостинності тощо. Також подяками організаторів були відзначені члени журі.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів їм і учасникам Олімпіади й чекаємо цю обдаровану молодь серед студентів нашого університету!