28-29 вересня з продовженням 12-14 жовтня в Києві стартувала «Школа тренерів освітніх програм» від Олени Пометун, Тетяни Ремех, Ірини Баранової. Учасник від НУХТ – доцент кафедри туристичного та готельного бізнесу Олена Розметова. Заняттями передбачені 36 годин практики.

Школа має на меті: надати учасникам тренерський інструментарій та систематизувати теоретичні знання про тренінг; сформувати навички самостійної підготовки тренінгу, тренерські компетенції в проектуванні та проведення тренінгу: моделі, структури, ігри, вправи, кейси і т.д, супроводу тренінгової діяльності та просування себе і своєї послуги на ринку; надати учасниками досвід самостійного ведення тренінгів й професійного зворотного зв’язку від тренерів та колег. Методології інтерактивного навчання, його особливостям, і відмінностям від академічного викладання; обирати і застосовувати інтерактивні методи, складати програму тренінгу, ґрунтуючись на цілях і потребах групи; укладати будь-яку інформацію у форму тренінгового навчання; розраховувати час та інтенсивність роботи учасників; вивчати та враховувати особливості роботи з різною аудиторією; встановлювати психологічний контакт й ефективно комунікувати з аудиторією; навчатися давати і отримувати зворотний зв’язок; керувати груповою динамікою і працювати зі «складними учасниками»; зацікавити дорослу аудиторію та утримати її увагу; встановлювати баланс особистих цілей тренера/викладача та учасників; оцінити ефективність тренінгу; керувати власним емоційним станом під час тренінгу та запобігти професійному вигоранню.

Тренінг проходить в інтерактивній формі, учасники виконують безліч практичних завдань, включаючи постійний аналіз своїх сильних і слабких сторін у якості тренера і зворотний зв’язок. Завдяки спеціальним методикам учасники школи одночасно є тими, хто отримує знання і вміння, і тими, хто навчає інших завдяки передбаченому широкому обміну думками і досвідом між учасниками і тренерами.