Жовтень знову нагадує нам про щорічний осінній день відкритих дверей. А щоб НУХТ переповнився 5 жовтня майбутніми вступниками та їх батьками, дбають кафедри нашого університету.

Зокрема, викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування побували в київських школах і коледжах.

В.о. завідувача кафедри Олена Галинська зустрілася із старшокласниками ЗОШ №111 імені С.А.Ковпака. Учні школи разом із викладачем вивчали сайт НУХТ, кожний заходив на сторінки факультетів і навчально-наукових інститутів, у розділ «Вступнику», на вкладку підготовчого відділення. Також вони ознайомилися з програмою Дня відкритих дверей, якою багато хто зацікавився і пообіцяв обов’язково завітати до НУХТ у суботу.

Старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмила Юрчук поспілкувалася з випускниками технічного ліцею НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» у місті Вишгород Київської області.  Директорка  Лариса Савчук щиро підтримала цей захід і посприяла організації зустрічі з учнями 11 класу. Старшокласники цікавилися можливістю отримання вищої освіти з технічного інжиніринга, туристичного бізнесу, біотехнологій тощо. Учні були запрошені на День відкритих дверей НУХТ.

Старший викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування Лада Коваленко відвідала Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній академії управління персоналом в м. Києві та зустрілася зі студентами 3 курсу спеціальності «Фінанси та банкова справа» і 4 курсу спеціальності «Туристична справа».

Маємо надію, що профорієнтаційна робота наших викладачів не даремна, і ми побачимо учнів цих закладів у нашому університеті.