Кафедра готельно-ресторанної справи завітала на один з наймасштабніших івентів індустрії гостинності «BAROMETER International Bar Show 2019», який проходив з 27 по 29 вересня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий».

Міжнародний захід щороку відвідують тисячі людей, які обожнюють або пов’язують своє життя з барною справою, адже вона стрімко набирає обертів і сповнена трендами та інноваціями. Наші викладачі та студенти змогли дізнатись більше про барний бізнес, познайомившись з 23-а закладами з 11 країн, а також побачити технологію приготування напоїв з 50-и найкращих барів світу.

Представникам кафедри готельно-ресторанної справи також пощастило потрапити на лекції від провідних спікерів України та світу у сфері готельно-ресторанного бізнесу та харчової промисловості, які були присвячені абсолютно різним темам, зокрема інженірінгу меню, секретам відкриття успішного бару, технологіям виробництва напоїв, бізнес-стратегіям, тощо.

Кафедра висловлює вдячність організаторам «BAROMETER International Bar Show 2019» за прекрасну можливість поглибити свої професійні знання і бажає успіхів у подальшій діяльності.