28 листопада став особливим днем для факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу не тільки Вечором факультету, а й лекторієм від відомої сім’ї українських рестораторів – Дмитра та Олени Борисових.

Дмитро є засновником і бренд-шефом компанії «Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова», до якої входить 48 закладів, а Олена – CEO, головний виконавчий директор. Ресторатори описують концепцію своїх підприємств ресторанного господарства як fine dining, casual і smart casual, серед яких ресторани високої азіатської й нової української кухні, а також «1 євро» заклади – сідерії, бургер-бари і сіфуд-кафе.

Найвідоміша українська родина рестораторів бачить свою місію у розвитку гастрономічної культури України, має 6 дітей на двох, 3000 людей у команді, 15000 гостей щодня і тільки 24 години на добу. Дмитро та Олена говорять, секрет успіху – у любові до своєї справи.

В аудиторії, де відбувався лекторій, не було жодного вільного місця, а студенти сиділи, затамувавши подих. Ресторатори поділилися своїми професійними і сімейними цінностями, концепцією 5P-маркетингу (Product – Price – Place – Promotion – People) ресторанного бізнесу, правилами бізнесу і правилами життя сім’ї Борисових, історією відкриття першого закладу, гастробару «Барсук», і планами на майбутнє, а це тільки масштабування бізнесу. Дмитро та Олена наголошують, що на успіх не варто чекати, його потрібно планувати – і завжди потрібно давати більше, ніж від тебе очікують. Студенти активно задавали питання і змогли почути відповіді на багато хвилюючих питань від легенд вітчизняного ресторанного бізнесу.

Факультет ГРТБ давно чекав на зустріч з Дмитром та Оленою, дуже вдячний їм за насичений інформаційно і емоційно лекторій, нові інсайти, мотивацію і натхнення для професійного і особистого розвитку у ресторанному бізнесі, а також чекає на нові зустрічі у стінах нашої Альма-матер.